13. KUP ŠOLTE U UDIČARENJU

Tradicionalno ribolovno natjecanje, 13. Kup Šolte u udičarenju, održao se u akvatoriju Maslinice u subotu, 1. listopada 2022., kada je veliko jugo malo pomrsilo planove natjecatelja šoltanskih sportsko-ribolovnih društava. Na kraju četiri brodice iz Rogača uopće nisu mogle isploviti zbog juga. No, atmosfera među ribičima je bila sjajna, kao i sama organizacija!

Uvijek nas prilikom ovakvih natjecanja zanima ipak svih najviše - tko je pobjedio, tko je uhvatio najveću ribu i sve ostale radosti i znatiželje koje idu uz sportska natjecanja.

Stoga ih donosimo:

Domaćin je bio PŠRD Maslinica - koji je i osvojio prva tri mjesta te je prvak Kupa Šolte u udičarenju te prijelazni pehar, prvo mjesto ekipa Demikeli, a drugo ekipa Radman!

ŠRD Koralj osvojio je 4. mjesto ekipa Marjana Prvinić, 5. ekipa Ivana Prvinića i 6. mjesto ekipa Marina Sobina te je njihov i najveći ulov - gof kojeg su ulovili otac i sin Sobin od 500 grama!

Ukupno je sudjelovalo 25 brodica, za ŠRD Koralj 9, a ostali su natjecatelji  PŠRD-a Maslinica.