Koordinacija otočnih komunalnih poduzeća o održivom gospodarenju otpadom20.05.2026.
U Splitu je održan prvi sastanak predstavnika komunalnih poduzeća srednjodalmatinskih otoka s ciljem pronalaska dugoročnih i održivih rješenja za gospodarenje otpadom u otočnim zajednicama.